czwartek, 27 sierpnia 2020

Powrót do szkoły / przedszkola - zakup akcesoriów szkolnych

 


Powrót do szkoły/ przedszkola już w przyszłym tygodniu. Jeśli nie kupiliście jeszcze niezbędnych akcesoriów szkolnych, to warto wybrać się do Rossmanna. 

Tornister, zeszyty, piórnik, długopisy, a także akcesoria do higieny (mydło bez użycia wody, płyn do dezynfekcji) to coś czego każdy uczeń / przedszkolak obecnie potrzebuje.

Mój przedszkolak był bardzo zainteresowany czerwonym pudełkiem i super zawartością. Akcesoria takie jak: termos (na dla malucha 300ml idealny) w kształcie misia marki Momo Way, chusteczki, a nawet skarpetki przydadzą się na wycieczkę! 

Kulki do kąpieli czy szczoteczki do mycia zębów idealne po powrocie z przedszkola! 

Dla starszych, szkolnych dzieci Rossmann przygotował lekkie, bezpieczne i w pełni wyposażone tornistry w czterech modnych wzorach do wyboru.

Tornistry uszyte są z nieprzemakalnego materiału, mają profilowane plecy i szerokie regulowane szelki oraz liczne elementy odblaskowe. Wewnątrz, dzieci znajdą wszystkie niezbędne do szkoły artykuły, m.in. zeszyty, blok rysunkowy, piórnik, kredki, farby, plastelinę, bidon, śniadaniówkę i worek na buty.

Ponadto do każdego z tornistrów dziecko otrzyma w prezencie niezbędnik higieniczny czyli wygodną kosmetyczkę wyposażoną w szczoteczkę do zębów, pastę, żel antybakteryjny, chusteczki higieniczne i mydło w płatkach. 

Plecaki są dostępne w sklepach Rossmann, cena promocyjna to jedynie 99,99 zł. 

5 komentarzy:

 1. Mój synek poszedł właśnie do przedszkola i bardzo to przeżywa. Myślę, że dobrze, jeśli dziecko ma kontakt z rówieśnikami i może poznawać różne gry i zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze zakupy do szkoły to ogromne wydarzenie dla dziecka

  OdpowiedzUsuń
 3. Niezwykle ważnym elementem wyprawki są komfortowe buty dla dzieci. Warto o to zadbać

  OdpowiedzUsuń
 4. W przedszkolu na pewno przyda się lunchbox. Ja codziennie pakuję dziecku zdrowe przekąski - owoce, orzechy, suszoną żurawinę. Mały lunchbox zmieści się w każdym plecaku.

  OdpowiedzUsuń
 5. A jakie polecacie buty dla przedszkolaka?

  OdpowiedzUsuń