piątek, 31 lipca 2020

Rodzinne wakacje - jak skutecznie walczyć z komaramiKomary, zwierzęta, które mogą przenosić groźne choroby (na szczęście nie w naszym klimacie) oraz uprzykrzać nam skutecznie życie. Szczególnie w tym roku jest ich bardzo dużo, więc warto zaopatrzyć się w skuteczne środki odstraszające komary i nawet groźniejsze klesze (które mogą przenosić: boreliozę czy kleszczowe zapalenie mózg) !
Ponoć są "domowe sposoby na komary", odstraszają się lawenda, kocimiętka czy ... pomidory! Fajnie jest stosować ekologiczne metody, jednak według mnie nie zawsze są tak skuteczne jak gotowe preparaty. Co prawda zawsze odstraszał mnie zapach takich produktów, jednak w tych które ostatnio miałam okazję testować tj. marki VACO problem nie występuje, co więcej są przeznaczone do stosowania przez dzieci.


Mam z serii VACO: Spray na komary, kleszcze i meszki, płyn na Kleszcze, komary i meszki dla Dzieci, ECO VACO Krem łagodzący dla Dzieci 75 ml, VACO urządzenie + płyn na komary oraz spray antywirusowy!
Co ważne produkty mają albo przyjemny zapach, albo są bezzapachowe, działają (!) od  5 godzin od zastosowania produktu do 12 godzin.
Jeśli jeszcze nie testowaliście, to warto kupić jeszcze dzisiaj w Rossmannie, bo na zakupy z aplikacją i Listą+ można dostać 20% dodatkowego rabatu! Ponato rabat łączy się z promocjami 2+2 w aplikacji Rossmann!

A Maluszki naprawdę chętnie sięgają po produkty marki VACO 😀


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza