wtorek, 9 czerwca 2020

Pokój niemowlaka - biel i kolorowe dodatki, a także wiszący fotel bujany


Pokój niemowlaka w pierwszej fazie życia to zdecydowanie pokój dla "świeżo upieczonych rodziców". Maluszek widzi niewyraźnie, głównie śpi i je.  I choć istnieją przeciwnicy "mdłych" kolorów w pokoju dziecka, dla mnie zawsze biel to dobry pomysł w każdym pomieszczeniu 😄
Jednak by nie było jak "na porodówce", warto zadbać o kolorowe dodatki. Jeśli szukacie inspiracji, przypatrzcie się jak sprytnie kolorowymi dodatkami stworzono energetyczną, a zarazem jasną (przewag bieli - kolor ścian, mebli) przestrzeń dla malucha. Co jeszcze zasługuje na uwagę? Oczywiście wiszący fotel bujany, w którym można rozmarzyć się czytając książkę, pomiędzy karmieniami niemowlaka lub pobujać się razem z nim 😍


Dodatki w tej aranżacji pokoju niemowlaka tworzą tą ciepłą unikatową przestrzeń. Oryginalny designerski pojemnik na smoczki czy kolorowe okładki książek (co występuje w większości aranżacji amerykańskich pokoików dziecięcych) to jest to!

Zdjęcia autorstwa  Amy Rahm & Arin Solange / via projectnursery

8 komentarzy:

 1. Jak pięknie... bez zbędnego przepychu widzianego w niemowlęcych pokojach. Uwielbiam te harmonijne i stonowane kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Urządzając pokój dziecka warto odwiedzić internetowe sklepy z akcesoriami dla dzieci. Za jednym razem kupiłam wszystkie potrzebne akcesoria.

  OdpowiedzUsuń
 3. Urządzając pokój dla dziecka nie można zapomnieć o zabawkach. W sklepie z akcesoriami dla niemowląt znajdziemy zabawki już od pierwszego dnia życia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna aranżacja. Jestem pod wrażeniem

  OdpowiedzUsuń
 5. W pokoju dla dziecka bardzo ważne jest oświetlenie

  OdpowiedzUsuń
 6. Super inspiracje. Pokój dziecka powinien być przede wszystkim funkcjonalny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniałe połączenie. Jest delikatnie i przytulnie

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna sprawa :) w takim pokoiku przydała by się drabinka gimnastyczna :P

  OdpowiedzUsuń