poniedziałek, 15 października 2018

Tropikalny pokój dla niemowląt - nowy trend 2018


Tropikalny pokój dla niemowląt - nowy trend 2018.
W aranżacji dziecięcych pokoików były już słoniki, baloniki, sowy, króliczki, kubusie puchatki i inne misie. Teraz jest czas na tropiki! Zaskoczeniu?
Sprawdźcie te aranżacje, tropikalne motywy na tapetach, zasłonach, a nawet akcesoriach dla niemowląt (takich jak kokony i poduszki)!

Tropikalny pokój dla niemowląt - nowy trend 2018 to także ciekawy dodatek do skandynawskich białych aranżacji! Brak Wam pomysłu na "dodanie pazura" do aranżacji? Koniecznie wprowadźcie tropikalny trend!
Aranżacje - Tropikalny pokój dla niemowląt - nowy trend 2018 "podpatrzone" na mamandesiles (1) i projectnursery (2-4)

12 komentarzy:

 1. Wspaniale wyglądaj te zielone, tropikalne dodatki. Sprawiają, że wnętrze wydaje się bardziej przytulne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam te motywy! Wspniałe pomysły :) My postawiliśmy na chmurki, mamy już meble i jeszcze nie wiem jaki materac do łóżeczka wybrać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Motyw tropikalny w pomieszczeniach to świetne rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Tak fajnego pokoju nie widziałam już od dawna. Jestem pod ogromnym wrażeniem, pomysł mieliście wręcz idealny. Pięknie! Gratuluję chęci i wykonania. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że najlepiej motyw tropikalny sprawdzi się w postaci dodatków. Ja osobiście wolę bardziej neutralne kolory i tak właśnie urządziłabym pokój dla dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tymi zwierzętami na ścianach trzeba jednak uważać. Moje dziecko jakby zobaczyło takiego tygrysa nie wiem czy by się ucieszyło ;) Pomysł jednak nietypowy i bardzo ciekawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. O proszę! Jaka ciekawa aranżacja. Nie spotkałam się wcześniej z takim wnętrzem, ale muszę przyznać, że przedstawiony przez Ciebie pomysł bardzo mnie zainteresował. Myślę, że mogłabym wykorzystać niektóre elementy w aranżacji pokoju dla mojego malucha. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawe rozwiązanie, ale osobiście użyłabym takiego motywu np. w salonie

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pierwszej i ostatniej inspiracji moim zdaniem za dużo się dzieje. Pokój niemowlaka powinien być bardziej spokojny, w stonowanych kolorach :) Chociaż osobiście motyw tropikalny bardzo mi się podoba i wykorzystałam go na tarasie :)

  OdpowiedzUsuń