sobota, 21 kwietnia 2018

Pomysł na skandynawskie biurko w pokoju dziecka


Pomysł na skandynawskie biurko w pokoju dziecka czyli jak zaaranżować przestrzeń dla ucznia w minimalistycznym i nowoczesnym stylu.
Biurko dla dziecka powinno być przede wszystkim wygodne, jednak równie ważne jest by podobało się naszemu dziecku. Skandynawski styl ma to do siebie, że przejawia się minimalizmem. Formy proste, kolory jasne, meble z sieciówki, od rzemieślników, a także meble odświeżone, z renowacji (zdjęcie nr 2). Co szczególnie istotne dla pragmatycznych rodziców, takie biurka mogą być stosowane od małego dziecka do wieku dorosłego 😉
Bardzo uniwersalne, wystarczy zmienić styl dekoracji: tapety, przemalować ściany, wymienić krzesło czy obrazki, a pokój małego dziecka zmieni się w pokój nastolatki, a potem domowe biuro.
Takie meble, nawet posłużą w pracy zawodowej np. pracując z domu w przedsiębiorstwach typu symbiozait.pl czyli firmie świadczącej outsoursingowe usługi IT.


zdjęcia 1 - hzcdn, 3 - kidsbedroomideas,


4 - houstodecor, 2 i 5 pinimg9 komentarzy:

 1. wow jak to super wyglada <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/04/zapowiedz-stylizacji-babyblue.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wyglądają te pokoje. U nas pokój córki przypomina trochę ten pierwszy, tylko dzięki pojemnikom i organizerom panuje tam większy ład i porządek. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnia inspiracja bardzo uniwersalna. Podoba mi się.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo inspirujący wpis. Biurko w pokoju dziecka to element, o który warto zadbać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie czegoś takiego szukałem! Dziękuję :) Będę wracać częściej

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio biel króluje i to w każdym pomieszczeniu. Czy to kuchnia czy łazienka - wszędzie biel się przyjmie i co najlepsze wygląda niesamowicie ;) Sama teraz będę robiła remont kuchni i salonu i również wybieram biel :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne inspiracje ja mam meble w stylu skandynawskim stąd: https://scandicsofa.pl/ wydaje mi się, że mogłyby bardzo fajnie dopełnić to wnętrze ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Biurko to bardzo ważne miejsce w pokoju każdego dziecka - z jednej strony można na nim się bawić - malować, rysować, lepić z plasteliny, a z drugiej - odrabiać lekcje i uczyć. Bardzo fajne są te skandynawskie pomysły na biurko :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdyby na co dzień pokój i biurko dziecko mogło tak wyglądać... ale w praktyce jest na nim bardzo duży bałagan :) wiem to z własnego doświadczenia. Chociaż pomysły na zdjęciach wyglądają przepięknie :)

  OdpowiedzUsuń