czwartek, 8 marca 2018

Samochody w pokoju dziecka


Motoryzacja to coś co lubią panowie, a także mali chłopcy 😉 Samochód jako kształt łóżka nikogo nie dziwi, ale biurko przypominające warsztat to pomysł oryginalny, a do tego stolik jako silnik to prawdziwy "odjazd"! (aranżacja nr1)
Samochód to także częsty motyw w jeździku dla malucha, nieużywany może stać się ozdobą, a kołpaki/felgi to przecież zamiennik obrazów (aranżacja nr 2) w pokoju dziecka 😏
 

Motyw motoryzacji często pojawia się nawet w pokoju niemowlaka, pościele, kształtne zabawki (zdjęcia nr 4 i 5 z oferty muzpony).
Zgodnie z przysłowiem "czym skorupka za młodu nasiąknie", możecie być pewni, że z dziecka, któremu od małego  towarzyszą samochody, może wyrosnąć niezły automaniak, przyszły kierowca, mechanik lub osoba przeglądająca ogłoszenia motoryzacyjne, która z pasji może także uczynić dochodowy sposób na życie ... lub choćby nadal wybierać łóżko w kształcie samochodu (jak na aranżacji niżej) w dorosłym życiu 😀


pomysły 1-3, 6  designdazzle.com, 4-5 muzpony

9 komentarzy:

 1. Wow, te sypialnie wyglądają wystrzałowo, można się zainspirować. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Warsztat samochody w pokoju chłopca? Świetny pomysł! Szczególnie podoba mi się łóżko-mercedes :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne inspiracje. Jak byłem mały marzyłem o łóżku w kształcie samochodu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy pomysł - taka inspiracja dla młodego mechanika lub rajdowca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe rozwiązanie i myślę, że mój syn też byłby bardzo zadowolony z takiego łóżka. Muszę o tym pomyśleć i może uda mi się coś takiego stworzyć. Bardzo pomocne inspiracje, oby więcej takich wpisów!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne inspiracje. Osobiście wolę bardziej klasyczne aranżacje tak, aby służyły przez wiele lat ale bardzo podobają mi się rozwiązania zaproponowane przez Ciebie. Zawsze można wdrożyć chociaż jeden element w tym stylu i z pewnością uzyskamy ciekawy efekt.

  OdpowiedzUsuń
 7. Idealny wystrój dla małego fana motoryzacji! Świetne pomysły na aranżacje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Będę tu zaglądać częściej pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Extra pomysły stylizacje wszystko na najwyższym poziomie!

  OdpowiedzUsuń