czwartek, 8 marca 2018

Samochody w pokoju dziecka


Motoryzacja to coś co lubią panowie, a także mali chłopcy 😉 Samochód jako kształt łóżka nikogo nie dziwi, ale biurko przypominające warsztat to pomysł oryginalny, a do tego stolik jako silnik to prawdziwy "odjazd"! (aranżacja nr1)
Samochód to także częsty motyw w jeździku dla malucha, nieużywany może stać się ozdobą, a kołpaki/felgi to przecież zamiennik obrazów (aranżacja nr 2) w pokoju dziecka 😏
 

Motyw motoryzacji często pojawia się nawet w pokoju niemowlaka, pościele, kształtne zabawki (zdjęcia nr 4 i 5 z oferty muzpony).
Zgodnie z przysłowiem "czym skorupka za młodu nasiąknie", możecie być pewni, że z dziecka, któremu od małego  towarzyszą samochody, może wyrosnąć niezły automaniak, przyszły kierowca, mechanik lub osoba przeglądająca ogłoszenia motoryzacyjne, która z pasji może także uczynić dochodowy sposób na życie ... lub choćby nadal wybierać łóżko w kształcie samochodu (jak na aranżacji niżej) w dorosłym życiu 😀


pomysły 1-3, 6  designdazzle.com, 4-5 muzpony

5 komentarzy:

 1. Wow, te sypialnie wyglądają wystrzałowo, można się zainspirować. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Warsztat samochody w pokoju chłopca? Świetny pomysł! Szczególnie podoba mi się łóżko-mercedes :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne inspiracje. Jak byłem mały marzyłem o łóżku w kształcie samochodu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy pomysł - taka inspiracja dla młodego mechanika lub rajdowca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe rozwiązanie i myślę, że mój syn też byłby bardzo zadowolony z takiego łóżka. Muszę o tym pomyśleć i może uda mi się coś takiego stworzyć. Bardzo pomocne inspiracje, oby więcej takich wpisów!

  OdpowiedzUsuń