środa, 28 marca 2018

Przyjęcie dla dziecka w ogrodzie / na tarasie


Chcielibyście urządzić przyjęcie dla dziecka w ogrodzie / na tarasie w minimalistycznej i nowoczesnej stylistyce? Ta propozycja może się Wam spodobać 😊
Meble wystawiono na taras, dzieciom udostępniono także modne tipi, kredki, arkusze papieru i kredę. Ozdobiono przestrzeń dekoracją z papieru: łańcuchy i pompony. Kolorowe kubki i talerzyki i gotowe! Najważniejsze do dobrej zabawy jest odpowiednie towarzystwo!

Jeśli dysponujemy dużym  ogrodem to świetnym miejscem do zabawy dzieci (i nie tylko na przyjęciach) będą altanki, domki z oferty https://drewnolandia.pl/oferta/altany.
W takich pomieszczeniach dzieci mogą trzymać swoje zabawki, w ciepłe dni nawet spać. Często drewniane domki dla dzieci wyposażone są w zjeżdżalnie, huśtawki czy drabinę do wspinania. Dorośli natomiast mogą spędzać rodzinny czas w przydomowych altankach przy grillu.

fot. babyccinokids.com

2 komentarze:

  1. Świetny pomysł na przyjęcie urodzinowe :) Ogród czy taras sprawdzają się na takie imprezy idealnie, ponieważ dzieci mają miejsce na zabawę, a przy okazji spędzają czas na świeżym powietrzu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękny dziecięcy namiot ; ) Gdzie został zakupiony?

    OdpowiedzUsuń