czwartek, 29 marca 2018

Pokój młodzieżowy - inspiracja


Pokój młodzieżowy - inspiracja wnętrza, która została zaprojektowana dla osoby dorosłej (projekt i wykonanie Błażej Wilczyński/ zdjęcia behance). Zdecydowanie może być to inspiracja jak urządzić pokój dziecka (chłopca, "skatera", który jeździ na dece, nosi vansy, gra na konsoli i lubi postaci z kreskówek!
To mieszkanie samodzielne, widoczne na zdjęciach  pomieszczenie to salon z aneksem kuchennym. Jednak dlaczego marzenia z dzieciństwa realizować dopiero w dorosłym życiu, przecież można "pogadać" z synem i zapytać w jakim pokoju chciałby mieszkać 😉


Gdzie zaopatrzyć się w takie unikatowe dodatki? Postaci z kreskówek można kupić w sklepach internetowych lub innych portalach dla projektantów typu Dawanda czy Pakamera. Natomiast deski i inne akcesoria dla skaterów możecie znaleźć w sklepie https://deskshop.pl/sprzet-na-lad/longboard.
Deski typu longboard to obecnie najmodniejszy sprzęt dla młodzieży, a jak się znudzi to może stać się półką na książki 😊
11 komentarzy:

 1. Wow takiego wystroju jeszcze nie widziałam :O

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/03/gray-mint-mint.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł na pokój! Bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, bardzo ciekawa inspiracja na pokój dla nastolatka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawie zaprojektowane wnętrze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Interesujące rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Interesujący wystrój wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo interesujący wystrój. Akcesoria do pokoju dziecięcego są w dzisiejszych czasach naprawdę świetne i jest w czym wybierać, a efekt końcowy - tak jak tutaj robi ogromne wrażenie. Bardzo mi się spodobał ten projekt, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń