wtorek, 27 marca 2018

Najlepsze ćwiczenia na youtube


Portal youtube to kopalnia wiedzy. Z pewnością są tutaj filmy zarówno bezwartościowe, jak i takie, z których dowiemy się więcej niż z niejednego kursu.
Popularyzacja mody na fitness pozwala "bez wychodzenia z domu" dowiedzieć się jak powinniśmy się żywić, ćwiczyć itp. Odkąd nagrywanie filmów i ich udostępnianie w sieci stało się sposobem na życie  wielu młodych (i nie tylko) ludzi możemy czerpać naprawdę cenne wskazówki z youtube.
To samo tyczy się filmów z ćwiczeniami, jeśli posiadamy podstawową wiedzę jak je wykonać, z pewnością łatwiej nam będzie nam zrobić je z całą "drużyną" na przeciw naszego komputera,
Przedstawię Wam (według mnie najlepsze kanały / ćwiczenia na youtube) dla osób nie będących profesjonalistami:
1. Mel B - ćwiczenia proste  i szybkie (często 10 minut na daną partię ciała), skuteczne przy regularnym ich powtarzaniu. Wiele osób z pewnością zaczynało swoją przygodę od tych ćwiczeń
2. Body Fit by Amy - kobieta, z którą przyjemnie ćwiczy się zarówno całe ciało przy zastosowaniu hantli kettlebell, jak i ćwiczenia  z dzieckiem
3. Odchudzanie bez kitów - czyli mistrzyni fitness Natalia Gacka, według mnie najlepsze ćwiczenia z piłką
4. Fitappy - zrobiłyście kiedyś cały pakiet 6 weidera? Jeśli nie to z podgodną Agnieszką (prowadzącą) z pewnością Wam się to uda!
5. Centrum Sportowca i świetna prowadząca Luiza Avagyan, spróbujcie, a może okazać się, że trening na seksowne pośladki czy turbo abs stanie się Waszą ulubioną aktywnością!
Co  ważne każda z powyższych trenerek/ prowadzących ćwiczenia to matki, także niektóre nagrywają także ćwiczenia dla kobiet w ciąży!Youtube ma wiele tajemnic, jeśli chcielibyście być na bieżąco, kto nagrywa i co, przeczytać więcej o youtuberach to odwiedźcie stronę apynews.pl. Najwięcej informacji w sieci, spora garść rozrywki i quziy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza