środa, 7 marca 2018

Książki w pokoju dziecka


Książki w pokoju dziecka, to zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne przedmioty. Literatura powinna towarzyszyć naszemu dziecku "od małego", począwszy od czarno-białych książeczek z rysunkami, przez bajki czytane "na dobranoc", podręczniki i lektury, aż po tzw. literaturę piękną zgodną z zainteresowaniami. 
Tradycyjne książki coraz częściej są zastępowane przez e-booki i audiobooki, ale trzeba przyznać, że wielbicieli tradycyjnych książek nadal nie brakuje. Kolorowe okładki to także modne ozdoby na półkach, zresztą zobaczcie sami pomysły!
Półki mogą być wykonane z drewna, materiału czy metalu, ozdabiać ściany i narożniki!

Jeśli szukacie ciekawych pozycji dla najmłodszych (i nie tylko) to warto odwiedzić księgarnię internetową połączoną z antykwariatem tezeusz.pl. W firmir Tezeusz można także sprzedać swoje stare niepotrzebne książki (w kilku filiach w największych miastach Polski) i za uzyskaną kwotę kupić ciekawsze dla nas książki, aby eksponować w naszych domach wyłącznie przedmioty, z których faktycznie korzystamy!

zdjęcia z 1/4.bp.blogspot (six sisters stuff) , 2/ hhappyday, 3i4/ mekhart.blogspot.com,  5/sunshineontheinside.blogspot.com

3 komentarze:

  1. Kolorowe książki na ścianie są przepięknym elementem dekoracyjnym w pokoju dziecka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny pomysł na organizację miejsca na książki w pokoju dziecka :) Bardzo mi się podoba takie rozwiązanie

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie półki z książkami dodają uroku dziecięcemu pokojowi :)

    OdpowiedzUsuń