sobota, 24 lutego 2018

Fotel w pokoju dziecka


Fotel w pokoju dziecka, a ściślej niemowlaka to niezwykle przydatny meble. Trzeba przyznać, że świetnie sprawdza się szczególnie podczas karmienia piersią, bujaniu malucha, a w późniejszym okresie do czytania bajek.
Taki fotel w pokoju dziecka to także ciekawy gadżet, który potrafi zmienić charakter wnętrza. Jeśli postawiliśmy we wnętrzu niemowlaka na neutralną, jasną stylistykę możemy zdecydować się na kolorowy fotel unikatowego designu np. taki jak z oferty http://kdcmeble.com/.
Zobaczcie poniżej model Carlo. Kosztuje 374 zł, a materiał obicia wybierać możemy spośród wielu kolorów. Oczywiście w ofercie Kd Collection jest sporo innych foteli, nie tylko do pokoju dziecka, ale także sypialni czy salonu.

 
Zdecydowanie najwygodniejszy fotel na długie karmienie piersią są tapicerowane z wygodnym oparciem, ale w aranżacjach możemy podpatrzeć, że ciekawie sprawdzają się także wersje drewniane (szczególnie bujane), a nawet plastikowe modele.

 zdjęcia 1-3 tlcinteriors.com.au / zdjeęie 4 - kdcmeble.com

5 komentarzy:

 1. Ja specjalnie używałam zwykłego krzesła, żeby nie przyzwyczajać małej do bujania, a tym bardziej żeby nie zasypiać w fotelu. Jednak teraz, gdy jest większa, mam nadzieję na dokonanie zmian w jej pokoju i wstawienie fotela do czytania bajek.

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda - fotel w pokoju dziecka to bardzo przydatny mebel :) Bardzo podoba mi się szary. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fotel to ważny mebel nie tylko w salonie, ale także w pokoju dziecka. Bowiem każdy rodzic będzie mógł się wygodnie w nim rozsiąść i poczytać książeczkę swojemu maluszkowi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fotel w pokoju dziecięcym to bardzo przydatna sprawa.

  OdpowiedzUsuń