poniedziałek, 4 grudnia 2017

Rodzinne wydatki – samochód, a może jednak zakup?


Ostatnio staram się Was przekonać, że warto rozważyć wypożyczenie samochodu zamiast kupna. Nadal uważam, że to bardzo dobry pomysł. Nie trzeba "zamrażać gotówki" na duży zakup. Korzystamy tyle ile potrzebujmy, płacimy tylko za eksploatację. Wypożyczenie samochodu to także świetny pomysł na rodzinnych wakacjach. 
Jednak jeśli potrzebujemy samochodu "na co dzień", a niekoniecznie zależy nam na najwyżym modelu marki premium, to może jdnak zakup?
Z samochodem jest tak, że raczej na nim nie zarobimy, a żeby nie stracić za wiele należy kupić dobry egzemplarz!

To nie jest takie proste, jednak z pomocą ekspertów z takich jak z firmy autakrajowe.com.pl jest to możliwe. Ten komis posiada w swojej ofercie sprawdzone samochody osobowe i dostawcze, poleasingowe  i używane. Na kupione samochody komis wystawia 3 miesięczną gwarancję, więc możemy podróżować bez obaw.
Zresztą rodzinne podróże samochodem, zarówno te bliższe  krajowe, jak i zagraniczne mogą być niezapomnianą przygodą na całe życie!
Pamiętacie swoje rodzinne wakacje? 😉 Dla wszystkich maniaków podróży szczególni tych dalszych idealny samochód to kamper, czyli turystka na wysokim poziomie!

3 komentarze:

 1. Sprawdzone. Wynajem długoterminowy to może być ciekawa alternatywa dla zakupu. Zwłaszcza dla aut, które sporo tracą w pierwszych latach użytkowania albo maja małe powodzenie na rynku wtórnym. Trzeba tylko przeliczyć każda ofertę, bo bardzo się różnią.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie wybrałabym się w podróż takim vanem :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Packers and Movers in Aligarh

  Find the best shifting service provider in Aligarh, we at HomeshiftingWale provide safe and secure relocation across the country at the affordable price. View our services on http://www.homeshiftingwale.com.

  OdpowiedzUsuń