środa, 6 grudnia 2017

Rodzinna podróż Wyspy Kanaryjskie


Malediwy, Dominikana to teraz bardzo modne kierunki. Jednak istnieją wyspy w Europie na których panuje "wieczna wiosna", a właśnie teraz jest idealny czas na rodzinną podróż.
Sezonu nie ma, ceny za tygodniowy pobyt w zależności od standardu hotelu to w granicach 1.500-3.000 zł, a pogoda prawie gwarantowana! To Wyspy Kanaryjskie czyli należące do terytorium Hiszpanii. Najbardziej popularne wyspy z archipelagu to Teneryfa, Fuerteventura , Gran Canaria i  Lanzarote. W starożytności zwane Wyspami Szczęśliwymi. 


Główne zalety tego kierunku podróży to stosunkowo wysoki standard hoteli (dużo nowych obiektów położonych nad Oceanem z aquaparkami dla dzieci), nieduża odległość (kilka godzin lotu) oraz europejska kultura (terytorium Hiszpanii). Na Wyspach Kanaryjskich znajdziecie sporo atrakcji dla dzieci: Wodne Parki Rozrywki, rodzinne Ogrody Zoologiczne i Botaniczne oraz Cuda Przyrody (atrakcyjne plaże z ciemnego i jasnego piasku lub kamieniste).

Warto wpisać w google frazę Wyspy Kanaryjskie Last Minute i przekonać się samemu w jakim standardzie hotele oraz w jakich cenach są dostępne. Warto sprawdzić także ofertę biur podróży specjalizujących się w podróżach do Hiszpanii jak Direct Spain tour. To biuro, które swoją siedzibę ma w stolicy Hiszpanii, m.in. dzięki temu dociera do hoteli, których nie ma w innych biurach podróży i ma konkurencyjne ceny!


2 komentarze:

  1. Super opcje, taka rodzinna podróż to ja rozumiem :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Packers and Movers in Aligarh

    Find the best shifting service provider in Aligarh, we at HomeshiftingWale provide safe and secure relocation across the country at the affordable price. View our services on http://www.homeshiftingwale.com.

    OdpowiedzUsuń