sobota, 16 grudnia 2017

Fit mama - Ingrida Radevic


Chciałabym Wam przedstawić kolejną fit mamę Ingridę Radevic z Londynu, która zdobyła pierwsze miejsce w zawodach sylwetowych zaledwie 11 miesięcy po urodzeniu swojej córeczki!
Obecnie Ingrida jest trenerką personalną, sprzedającą swoje plany treningowe i żywieniowe przez internet. Sportem zajmowała się już przed urodzeniem dziecka. Zapisała na kurs trenera personalnego, który musiała przerwać na wiadomość o niespodziewanej ciąży!


Na pierwszym zdjęciu córeczka fit matki ma 8 miesięcy, poniżej efekty pracy po niecałym roku! Ingrida radzi wszystkim matką, aby ćwiczyły i dbały o siebie, bo zadbana i szczęśliwa matka to  także bardziej zadowolone z życia dziecko!
Sama "przekuła" swoją pasję w business, choć twierdzi, że zdarzają się osoby, które zarzucają jej, że bierze sterydy! Ingrida jednak robi swoje i nie martwi się oceną innych osób!
Trzeba przyznać, że jej wygląd robi wrażenie! Umięśniony brzuch, barki, pośladki mogą budzić podziw 😌 Zauważyliście, że moda na bycie fit (także podczas porodu i będąc matką) to także sposób na zarobek dla wielu matek? Uprawnienia trenera personalnego nie trudno zdobyć, a wrzucając do sieci zdjęcia swojego umięśnionego ciała można także przekonać innych, że kupując plan treningowy i żywieniowy będą wyglądać jak Wy 😊
I wcale nie ma w tym nic złego. W końcu każdy z nas coś tworzy, aby zarobić, a najlepiej łączyć pasję z pracą, wtedy czuje się jakby wcale nie trzeba było zarabiać! Wystarczy mić na siebie pomysł, wcale nie musimy robić wszystkiego samodzielnie, np. można zlecić prace nad stroną internetową oraz inne prace IT profesjonalistom, którzy zajmują się outsourcingiem takich prac jak symbiozait.pl
Zlecić można nawet tworzenie filmów na yt, robienie zdjęć czy księgowość wystarczy odpowiedni plan i systematyczne działanie!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza