niedziela, 19 listopada 2017

Wysokie buty w ciąży


Wiadomo jak ważne jest noszenie odpowiedniego komfortowego obuwia, szczególnie jeśli jesteśmy w ciąży. Ma to ogromny wpływ na nasze samopoczucie i bezpieczeństwo. Jednak czy w ciąży można nosić wysokie buty? Przecież celebrytki takie jak  Kourtney Kardashian’, Victoria Beckham oraz wiele innych zawsze pokazują się "na obcasach" bez względu na stan.


W ciąży zmienia się środek ciężkości ciała. Szpilki mogą powodować zwiększone ryzyko utraty równowagi w konsekwencji groźnego upadku. Jednak jeśli mamy wygodny sprawdzony "egzemplarz" naszych ulubionych butów na wysokim obcasie wcale nie musimy z nich rezygnować! Co więcej specjaliści uważają, że to właśnie zbyt płaskie obuwie jest niebezpieczne w ciąży!
Najlepiej nosić buty na średnim obcasie do 5 cm.Można także kupić wygodne wkładki do naszych butów. Spory wybór jest do sklepie http://insoles.pl/ - wkładki, akcesoria oraz środki do pielęgnacji butów.fot. 1 - pinterest 2-4 - Kourtney Kardashian’s via Project Nursery

3 komentarze:

 1. Ja za obcasami nie przepadam, więc w ciąży nie będę miała takiego dylematu czy nosić, czy nie ;)
  Pozdrawiam :*
  Twinkle Tiny Star

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja lubię obcasy, oczywiście nie te 10-12 cm ale 5cm w ciąży już tak. Na moim blogu mam w takich wiele stylizacji i pokazuje, że stan błogosławiony można przejść w butach na obcasie :) Adriana Style

  OdpowiedzUsuń
 3. Transportation Services

  Find one of the professional transportation support services in India at the best price, Truckingcube makes your transportation service reliable and convenient. View our best services on http://www.truckingcube.com/.

  OdpowiedzUsuń