czwartek, 16 listopada 2017

Nowoczesne biurko w pokoju dziecka / nastolatka


Biurko w pokoju dziecka pełni ważną funkcję. W pierwszym okresie życia maluchy raczej bawią się przy nim, czy kolorują rysunki, potem już uczą się od szkoły podstawowej aż do okresu studiów.
Może okazać się, że jeden mebel starcza na naprawdę bardzo długi czas, dlatego warto przemyśleć jego zakup. Inspiracje pochodzą z portalu pinterest, są minimalistyczne w skandynawskim stylu. Pasują raczej do pokoju dziewczynki, choć nie tylko... 

 

Do prostych biurek na drewnianych nogach dobrano modne meble  a'la Eames chair. Takie skandynawskie krzesła znajdziecie w sklepie ErgoExpert (ceny już od 150 zł). Jednak jeśli Wasze dziecko spędza długie godziny nad książkami, to może warto dokupić do takiego krzesła miękkie poduszki, lub zamienić na profesjonalne meble biurowe. Wtedy możemy zakupić obrotowe miękkie krzesło (cena od 380 zł), na którym nasze dziecko może się uczyć, a my (jeśli "zwolni się" miejsce) efektywnie pracować!
4 komentarze:

 1. Najważniejsze, żeby biurko zachęcało dziecko do korzystania z niego - do odrabiania lekcji czy innych twórczych prac :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne aranżacje. Myślę, że znajdujące się w tak urządzonym pokoiku biurko będzie zapraszała do siadania przy nim. :)
  Pozdrawiam :*
  Twinkle Tiny Star

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł, maluch moze poczuć że ma swoj mały kąt ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Truck Transports Services – Get the best transportation support in India at the best price, we provide truck transportation in the country and abroad with the experienced drivers for the proper support for the consignments safety. Find more on http://www.truckingcube.com/.

  OdpowiedzUsuń