środa, 6 września 2017

Janene Crossley matka czwórki dzieci - fit inspiracja

 
Janene Crossley to matka czwórki dzieci pochodząca z USA blogerka i fit inspiracja dla innych matek. Wiadomo, że piękne ciało nie jest najważniejsze, ale jeśli można połączyć życie rodzinne, pracę oraz dbanie o siebie, to dlaczego nie? Każda z nas chce się sobie podobać, aby czuć się lepiej.
Janene Crossley to zaledwie 29-latka - mama czwórki maluchów.
Blogerka nawet będąc w ciąży nie odpuszczała ćwiczeń fizycznych. Ma nadzieję, że inne kobiety będą się na niej wzorować i zawalczą swoją figurę.


Pewnie nie jedna z Was po zobaczeniu tych zdjęć, pomyśli sobie, że "takiej to łatwiej ma opiekunki", "dobrze, zarabiającego męża", sama poświęca większość czasu na aktywność fizyczną.
Może to jest prawda, to wie tylko sama Janene Crossley. Pomimo wszystko znam osoby, który tylko ciężką pracą, samozaparciem realizowały swoje cele i żyły tak jak sobie wymarzyły. A niektóre kobiety motywuje to tego urlop macierzyński. Wiadomo, że opieka nad niemowlakiem nie jest łatwa, pomimo to można sobie zorganizować czas gdy dziecko śpi, poszukać form wsparcia działalności takich jak fundusze unijne i działać! Na prawdę fajne jest to, że sami możemy sporo osiągnąć! Też jesteście podobnego zdania?zdjęcia autorstwa @janenecrossley

1 komentarz:

  1. Fajnie bo duzo nie tyła w czasie ciąży :)

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/09/koszula-czy-sukienka-dwa-lata-blogowania.html

    OdpowiedzUsuń