poniedziałek, 10 lipca 2017

Druga ciąża brzuch - Fit mamaDruga ciąża – brzuch
Zdarza się, że brzuch kobiety ciężarnej jest inny w drugiej i kolejnej ciąży niż pierwszej. Nie zawsze ma to związek z wielkością dziecka.   
Niestety nie ma na to reguły, choć matki piszące na forach internetowych potwierdzają, że często w drugiej ciąży brzuszek widać szybciej i wydaje się być większy ze względu na słabiej napięte mięśnie.
Z pewnością stając się mamą po raz drugi należy podzielić swój czas pomiędzy zajmowaniem się sobą, a starszym dzieckiem.  Jakie plusy? Przede wszystkim mamy już sporo przedmiotów, m.in. całą wyprawkę, łóżeczko i wózek po starszym rodzeństwie. 
Jeśli wcześniej miałaś poród odbywał się przez cesarskie cięcie, nie jest wcale określone, że drugi poród musi być taki sam. To samo dotyczy karmienia piersią, każda ciąża jest inna i wszystko może się różnić.
Poniżej zdjęcie popularnej fit mamy @chontelduncan    - zdjęcie po lewej pierwsza ciąża po prawej druga ciąża (25 tydzień brzuch - wielkość)Chontel Duncan to fit mama, przedsiębiorca. Ma świetne wysportowane ciało, ładne stroje i biżuterię. Można się inspirować oglądając jej zdjęcia, podglądać jak ćwiczy i się ubiera. Jeśli lubicie tak jak ona aktywność fizyczną i chcielibyście to podkreślić modną biżuterią typu celebrytki to teraz takie naszyjniki, kolczyki czy bransoletki zdobią nie tylko popularne serduszka, gwiazdki czy czterolistne kończyny, ale także sztangi i kettelbelle!


zdjęcia autorstwa @chontelduncan

3 komentarze:

  1. W sumie kurcze tez bym chciała byc taka chuda podczas ciązy jak ona heheh :D

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesteś przepiękna.

    OdpowiedzUsuń