piątek, 14 kwietnia 2017

Skandynawski pokój dla rodzeństwa


Skandynawski pokój dla rodzeństwa czyli aranżacja pokoju na poddaszu dla dwóch dziewczynek. Wnętrze (jak to w stylu skandynawskim) to głównie biel (ściany, podłoga, tekstylia)  i subtelne stonowane dodatki (obrazki, dywan, stół z krzesłami). 
W pokoju jest mało mebli: dwa łóżka, biurko z dwoma krzesłami, pufa oraz stół do zabawy. Po wielkości mebli , że jedna mieszkają tu dwie siostry, młodsza i starsza. 
Dzięki zastosowaniu jasnej kolorystyki wnętrze jest bardzo przytulne i słoneczne!
zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

11 komentarzy:

 1. Piękne wnętrze! Podoba mi się wykorzystanie neutralnych kolorów w dziecięcym pokoju. Dzięki temu kolorowe zabawki maja jednolite tło i wszystko jakoś tak schludniej wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo harmonijne wnętrze. Z pewnością dzieci będą się tu dobrze czuły :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może i prezentuje się jak katalogowe wnętrze, ale myślę, że dzieci jednak powinny obcować z innymi kolorami niż biel, szarości i takie stonowane barwy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam skandynawski styl i takie delikatne kolory! Piękne wnętrze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak na pokój dla dzieci to dla mnie zbyt sterylnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie pokój ten jest idealny. Przyjęło się, że pokój dla dzieci musi być niesamowicie kolorowy. Ja uważam, że pokój w stylu skandynawskim jest świetnym rozwiązaniem na długie lata.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niby wszystko super, całość jest spójna i piękna, ale mi wydaje się jakby czegoś tutaj brakowało... Tylko nie wiem czego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam taką biel i czystość pomieszczeń :) też mi się tak marzyło w córci pokoju, ale wyszło jak zwykle ^^ P.S Zapraszam także do mnie, wróciłam po dłużej przerwie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dość w porządku, ale chyba nie dla moich dzieci, które co chwilę wymyślają jakie chcą dodatki do pokoju i wersji kolorystycznych jest po prostu milion...

  OdpowiedzUsuń
 10. Wnętrze wygląda naprawdę świetnie. Ale czy dla dzieci taki kolor w pokoju będzie odpowiedni ? Wiadomo, one lubią coś rozlać, porysować ścianę itp:D Ja bym się bał tak zaryzykować.

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam skandynawski styl, wnętrza w nim są przytulne a jednocześnie przestronne. mam nadzieję że ten styl nie wyjdzie szybko z mody :-)

  OdpowiedzUsuń