środa, 22 lutego 2017

Produkty do pielęgnacji niemowląt i dzieciSkóra niemowlaka jest bardzo wrażliwa (jeszcze niedojrzała i wręcz bezbronna przed działaniami czynników zewnętrznych), dlatego niezmiernie ważne jest to jakimi preparatami ją pielęgnujemy. Często warto zainwestować w lepszej jakości kosmetyki, gdyż są wykonane z naturalnych i skutecznych składników. Takie właśnie są produkty marki Mustela® Bébé-Enfant.  Myślę, że większość matek co najmniej słyszało o produktach tej marki. Warto wiedzieć, że teraz dostępne są w nowej odsłonie. Teraz dermokosmetyki Mustela są jeszcze bardziej skuteczne.
U dzieci i niemowląt niezwykle ważne jest codzienne nawilżanie ich skóry. Maluch może mieć skórę przesuszoną czy wręcz odwodnioną, związane jest to z drastyczną zmianą środowiska związaną z porodem. Nawet jeśli niemowlę nie ma problemów skórnych, to niezwykle istotne jest nawilżanie, dzięki któremu można zapobiec wysuszeniu skóry. Skórze malucha może szkodzić m.in. woda, powietrze, słońce czy zbyt wysoka temperatura.
Kosmetyki dla dzieci powinny być łagodne, skuteczne, zapewnić ochronę delikatnej skóry malucha oraz wspomóc jej rozwój. Takie właśnie są produkty marki Mustela, które zostały uzupełnione o ekskluzywny składnik naturalny Avocado Perseose, pozyskany z owocu awokado. Pomaga on skórze wzmacniać się na co dzień i chroni bogactwo jej komórek, wspiera także rozwój funkcji bariery skórnej. Seria MUSTELA® BÉBÉ-ENFANT została stworzona, by chronić delikatną skórę noworodków.

W skład serii wchodzą m.in.  HYDRA BÉBÉ® Krem do twarzy wraz z naturalnym składnikiem Avocado Perseose, Krem odżywczy z Cold Cream , HYDRA BÉBÉ® Mleczko do ciała (zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego!) wraz ze składnikiem Avocado Perseose®, Odżywcze mleczko do ciała z Cold Cream , Olejek do kąpieli z Avocado Perseose® czy olejek do kąpieli i masażu.
Kosmetyki Mustela mają doskonały skład, łatwo się rozprowadzają, a na skórze pozostawiają delikatny i przyjemny zapach. Myślę, że warto przekonać się o ich skuteczności.

2 komentarze:

  1. Nigdy o tych kosmetykach nie słyszałam, ale jestem na razie na etapie zaznajamiania się z różnymi produktami do pielęgnacji niemowląt :). Pachnął może trochę jak awokado?
    Zostaję na dłużej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jejciu ale słodziak na zdj :O

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/02/white-lance-dress.html

    OdpowiedzUsuń