sobota, 2 lipca 2016

Fit mamy - inspiracje


Dawno nie przedstawiałam inspiracji fit matek, które pomimo tego, że "fit życie" jest teraz tak mocno promowane, (że może być już nudne dla niektórych) cieszą się sporą popularnością.
Zdjęcia numer 1, 4-6 przedstawiają fit mamę Mirella Ingamells  - instagram MirellaStrongbeatsskinny.  Młodą mamę, ćwiczącą w ciąży, ćwicząca z maluchem, 6-mieisęcy po porodzie wyglądała już imponująco (zdjęcie nr 4).

Kolejna fit mama, już kiedyś gościła na moim blogu, teraz zmaga się z utratą kilogramów po drugiej ciąży. 


Przy okazji jak szukacie takich rodzinnych  koszulek to podobne znajdziecie w sklepie www.swiatrodzica.90.pl.

Więcej zdjęć na Malin na jej instgramie. Kobiety sporo ćwiczą (5-6 razy w tygodniu), podziwiam je za determinację, choć jak wykonujemy pracę zawodową inną niż trener na siłowni to naprawdę bywa ciężko zająć się życiem rodzinnym, pracą zawodową, domowymi obowiązkami i ćwiczeniami, ale jak ogląda się takie "fit matki"to widać, że warto ;)

2 komentarze:

  1. Podziwiam takie kobiety, które po ciąży nie rezygnują z figury i nie maja wymówki, że brak czasu bo dziecko :) Szacun dla Was!

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i propozycje wejść w linki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Podziwiam :) Chociaż trening 45 minut albo godzina 4 razy w tygodniu to wcale nie jest tak dużo wbrew pozorom. Gdy dzieci śpią, można ćwiczyć w domu :) Albo zostawić dziecko pod opieką męża i pójść na siłownię, chociaż to wtedy kosztuje nas więcej czasu ;)

    OdpowiedzUsuń