czwartek, 3 marca 2016

Szaro - różowy pokój dziewczynki


Pokój przeznaczony dla dziewczynki, także obecność różowego koloru jest miłe widziana.  Choć kolor różowy jest intensywny i "od razu" patrząc na aranżację "rzuca się nam w oczy, to pojawia się on tylko w dodatkach.
We wnętrzu dominuje szarość (kolor ściany, dodatki), biel (łóżeczko, komoda, kosz wiklinowy na zabawki, firanki)  oraz beż: podłoga, fotel dla rodzica.
Pokój został urządzony przez mamę małej Alexy, użytkowniczkę tego wnętrza. Lubi ona klasyczny wystrój wnętrz, jednak chciała pokazać, że ten pokój należy do dziewczynki i dlatego dodała tyle różowych przedmiotów. Radzi ona wszystkim rodzicom, aby urządzając pokój dziecka dobrze się bawili i nie wydawali zbyt wiele pieniędzy na wystrój pokoju malucha. Lepiej często zmieniać aranżacje, a meble kupić w sieciówkach. 


Wiadomo, że w pierwszych tygodniach życia niemowlę potrzebuje przede wszystkim obecności rodziców, poczucia bezpieczeństwa, dobrego oświetlenia. Najważniejszymi meblami są łóżeczko, przewijak i komoda. Jednak stylowe dodatki stworzą nam piękną przestrzeń do życia, to widać na przykładzie tej aranżacji.
2 komentarze:

  1. zakochałam się w tym wnętrzu :O

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje :)

    OdpowiedzUsuń