sobota, 23 stycznia 2016

Relaks z rodziną w weekend

zdjęcie gruberkingsley

Większość z nas w tygodniu ciężko pracuje, ale w weekend stara się spędzić czas z rodziną. Najlepiej dzielić wspólne pasje i  hobby, ale tak naprawdę możemy wykonywać nawet obowiązki wspólnie. Najczęściej jest to niezbędne sprzątanie, czy wypad na zakupy.  Potem wspólny spacer i posiłek (wspólne gotowanie), a po południu możemy relaksować się wspólnie oglądając film, czy czytając książkę.
W zależności od wieku naszych dzieci - zabawy mogą być różne od układania klocków po wspólne oglądanie meczy.
Jeśli klocki, to przewagę ma Lego, który ciągle wypuszcza nowe serie, teraz "na topie", jest Star Wars.


Cena 117zł,  do kupienia w sklepie http://s-mumo.pl/
Mecze piłki nożnej można oglądać jak prawdziwy fan na dmuchanym fotelu przypominającym piłkę,  także do kupienia w sklepie S-Mumo.pl, w którym można kupić sporo produkty przydatnych do relaksu z rodziną m.in. dmuchane baseny, kije do nordic walking, plecaki, maty, śpiwory.Od czasu do czasu na weekend także fajnie pojechać do jakiegoś ośrodka wypoczynkowego, pochodzić po górach czy zwiedzić inne miasto. Takie wspólne rodzinne wypady jeszcze zbliżają nas do siebie i naładowują pozytywną energią na długi czas!

4 komentarze:

 1. Tak zdecydowanie rodzinę umacniają wspólne wypady i wspólne spędzanie czasu wolnego :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zawsze czas spędzony z rodziną jest dobry.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, mam nadzieję, że masz tylko na myśli "drobne sprzeczki", ale przecież nie ma nic cenniejszego niż rodzina :) Pozdrawiam serdecznie

   Usuń