czwartek, 28 stycznia 2016

Metamorfoza Sarah - czy można jeszcze schudnąć po ciąży


Teraz wygląd jest bardzo istotny, co chwilę promowane są kolejne diety, gwiazdy fitness, środki na odchudzanie. Pewnie wiele z Was ma dość tej nagonki z tekstami typu "ćwicz, nie poddawaj się", bo przecież nie to jest najważniejsze w życiu by nosić rozmiar xs i ważyć nie więcej niż 50 kg :) Jednak skoro jest to takie popularne, najwidoczniej ludzie lubią popatrzeć na innych historie, wygląd.
Z drugiej strony większość z nas chce się po prostu dobrze czuć w swojej skórze. Jest to także bardzo ważne, by zadbać o swoje ciało na tyle, na ile tego potrzebujemy. Zatem najważniejsze jest znalezienie tej równowagi, a u każdego to bardzo indywidualna sprawa.
Pomimo, że na każdym portalu pełno kobiet wyglądających rewelacyjnie, zdecydowałam się przedstawić Wam kolejną panią - nazywa się Sarah Reynolds. Co w niej takiego wyjątkowego? 
Oprócz tego, że jest matką trójki dzieci, to także dokonała w swoim życiu sporej przemiany - tutaj można przeczytać dokładnie jej historię (po angielsku).
Schudła naprawdę sporo (45 kg), a początkiem tego była trudność ze znalezieniem kostiumu kąpielowego. Jej przemiana  rozpoczęła się po urodzeniu wszystkich dzieci, trzy lata temu.
Sama jednak przyznaje, że wcale nie jest idealna, ma sporo rozstępów, ale to nie jest najważniejsze.
Przedstawiam jej zdjęcia, więcej na jej koncie na Instagram. To taka mała motywacja, dla tych kobiet co tego potrzebują, ale zastawiają się czy mając dzieci, obowiązki domowe, mają na to czas.
Według mnie teraz Sarah wygląda także zupełnie inaczej, tj. młodziej o co najmniej 10 lat, a tak przy okazji zauważyłyście nową modę na "siwe włosy"? (takie właśnie jak ma teraz Sarah).

4 komentarze:

 1. Cudowna metamorfoza! zawsze podziwiam takie kobiety! Gratuluję sukcesu! :O
  Dziękuje za obserwację i również obserwuję :*

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i propozycje wejść w linki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ojeju taka determinacja i siła woli schudnięcia tej pani zapiera dech w piersiach!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ schudła, no pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 4. niesamowite...zupełnie inna osoba

  OdpowiedzUsuń