środa, 20 stycznia 2016

Drewniana podłoga w pokoju dziecka - inspiracja


Drewniana podłoga w pokoju dziecka - to rozwiązanie idealne. Ponadczasowy design, przytulność i dobry wygląd to właśnie gwarantuje zastosowanie drewna jako posadzki.
Drewniane podłogi są w każdej skandynawskiej aranżacji pokoju dziecka, co więcej to inwestycja na lata! Nigdy nie wyjdzie z mody, rośnie razem z dzieckiem (co innego niż wykładzina z dziecięcymi wzorami). Jeśli zainwestujemy w dobrą posadzkę jak producenta  http://www.prodexpol.pl/ to z pewnością taka podłoga będzie służyła naszemu dziecka od wieku niemowlęcia do nastolatka. Wymaga tylko odpowiedniej konserwacji. Firma Prodexpol posiada 90-letnie doświadczenie w branży podłóg drewnianych. Wyroby produkowane są z drewna: dębu bielonego, jesionu, klonu czy buku. Do pokoju dziecka można także dobrać z oferty producenta drzwi wentrzne. 
Zobaczcie poniższe aranżacje, czy drewno na podłodze w pokoju dziecka to nie idealne rozwiązanie? Można, je "ocieplić" kładąc kolorowy dywanik!

zdjęcie pochodzą z pinterest

3 komentarze:

 1. Drewniane podlogi to jest Must w domu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Białe podłogi wyglądają obłędnie! Drewno uwielbiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Długo zastanawialiśmy się z żoną nad pokojem dziecka, ale ostatecznie padło na jasną wykładzinę - zobaczymy jak będzie z utrzymaniem czystości :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń