środa, 30 grudnia 2015

Urodziny dziecka - roczek, inspiracje


Urodziny dziecka to bardzo ważny moment w życiu rodziców oraz oczywiście także solenizanta. Szczególnie te kilka pierwszych lat z życia naszego malucha, gdy każdy rok to olbrzymia różnica w jego zachowaniu, gdy uczy się chodzić, mówić, pisać itp. :) 
Przedstawiam inspiracje na urządzanie przyjęć urodzinowych. Podstawą jest tort (często w masie lukrowej, bardzo ozdobny), babeczki (świetny pomysł na udekorowanie ich ozdobą ze zdjęciem malucha - pierwsza inspiracja), ciasteczka, często są balony, girlandy lub pompony.
Obecnie cukiernie oferują nam coraz bardziej zdobne ciastka, często z wizerunkiem ulubionych bohaterów dzieci z bajek. Jest w czym wybierać, a dzięki temu można też zrobić przyjęcie tematyczne. Kreatywność rodziców jest nieograniczona!


3 komentarze:

 1. Faktycznie roczek to przełom w życiu dziecka i rodziców, bo to pierwsza cyferka na naszym torcie ;) Pamiętam, że jak mój brat miał pierwsze urodziny to dostał taką przytulankę pieska, którą ma do dziś, a ma już 9 ;)

  U mnie nowy post, zapraszam!
  Obserwuję ;)
  MÓJ BLOG-KLIIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Wobec dzieci naprawdę można poszaleć z kreatywnością, a co najlepsze: dziecko nie ma problemu z okazywaniem radości jeśli chodzi o jakieś małe rzeczy (które dla dorosłych wydają się błahe i nieciekawe) :)

  OdpowiedzUsuń