czwartek, 12 listopada 2015

Ozdoba ścian w pokoju dziecka - design ścian


Ściany w pokoju dziecka zajmują dużą przestrzeń, więc warto rozsądnie zaplanować ich aranżację. Puste ściany nie wyglądają dobrze, ani w drugą stronę przepych na nich także. Zbyt duża ilość ozdób może wręcz optycznie  zmniejszyć przestrzeń i stworzyć wrażanie chaosu. Jak planować dekorowanie ścian we wnętrzu? Wszytko zależy od tego, czy dysponujemy jasnym pokojem urządzonym w minimalistycznym lub skandynawskim stylu, czy pokój naszego dziecka ma już określony mocny styl - jak np. aranżacje typu marynarskiego, czy pokoje gdzie dominują ciemne kolory.
W pierwszym przypadku możemy poszaleć - powiesić na ścianach półki, obrazki czy ubranka dziecka, ozdobić naklejkami,  czy tapetą (może być jedna ściana jeśli szukacie ciekawych pomysłów polecam odwiedzić sklep http://www.centrumtapet.pl/) to dopiero stworzy nam  styl w takim pokoju i dopełni aranżację!
Jeśli pokój już ma kolorowe ściany czy mebelki, wtedy lepiej poprzestać na wieszaniu ozdób tylko w miejscach, gdzie przestrzeń jeszcze nie jest wypełniona - jak ściana  nad łóżkiem.
Poniżej spora dawka inspiracji wnętrzarskich!zdjęcia pochodzą ze strony chicandcharmdeco

2 komentarze:

  1. Ściany pierwsza klasa. Rewelacyjnie wykonane. Bardzo dobry artykuł, na pewno skorzystam z niego w niedalekiej przyszłości :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Drzewko z kolorowymi listkami jest świetne, tyle barw i różnych wzorów. Ale zabawy przy zrobieniu na pewno trochę jest

    OdpowiedzUsuń