środa, 7 października 2015

Pokój dla chłopca - pościele, poduszki, dodatki


Pokój chłopca - zaaranżowany  w odcieniach błękitu, granatu, brązu i kremu. Niebieskie łóżko w stylu marynarskim, komoda brązowa oraz błękitny fotel to główne meble w tym wnętrzu. Widocznym elementem są globusy oraz designerskie siedzisko w kształcie słonia. 
W tym pokoju wyeksponowana jest także pościel oraz poduszki ze sklepu internetowego lestriplettes. Możemy na zdjęciu zobaczyć projektantkę pościeli oraz gospodynię, mamę małego użytkownika pokoju.To wnętrze mogło by także dobrze się sprawdzić jeśli szykujecie dom/ mieszkanie do sprzedaży. Tak zwany "home  staging" czyli przygotowywanie nieruchomości na sprzedaż lub do wynajmu jest coraz bardziej popularny. I słusznie, każdy z nas chce ładnie mieszkać, a nie każdy ma wyobraźnie jak wnętrze może wyglądać po remoncie. Home staging sprawia, że potencjalny najemca/kupujący nie musi nic sobie wyobrażać, bo prace remontowe i projektowe są już wykonane. Ważne jest także zaprojektowanie pokoju dla dziecka, o ile przewidujemy sprzedaż naszej nieruchomości dla rodziny. To może przekonać rodziców, a nawet samo dziecko, które jest zainteresowane swoim nowym pokojem. Jeśli nie wiesz w co inwestować, a dysponujesz budżetem to fachowcy mogą Ci podpowiedzieć - jednym z firm doradzających jest http://www.jestem-rentierem.pl/material/w-co-zainwestowac-200000/214 . Bardzo ważna jest jednak zasada, że aby zarobić to trzeba kupować wtedy kiedy nikt tego nie robi (kryzys), a sprzedawać kiedy każdy chce kupić (w momencie ożywienia gospodarczego). Wiem, że prosto napisać, ale jak nie zawsze łatwo odnaleźć się lub środki w dobrym momencie na rynku.


zdjęcia pochodzą ze strony blog.damasketdentelle

4 komentarze:

  1. Przytulne wnętrze. Nie zawsze ze względu na alergię można zdecydować się na dywan. Mimo to podoba mi się ta aranżacja.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo przytulne wnętrze! często pokoiki dla dzieciaków wydają się takie "puste", i że kiedy na ziemi pojawią się zabawki całość straci swój czar, a tutaj tak nie jest :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawie wyglądają te poduszki w kształcie rozgwiazd.

    OdpowiedzUsuń