wtorek, 18 sierpnia 2015

Pomysł na łazienkę gdzie urzędują dzieci


Łazienka gdzie urzędują dzieci, to przecież ta sama  przestrzeń z której korzystają dorośli.  Czym się różni? Przede wszystkim tym, że projektując ją myślimy o naszych maluchach, tak aby w wannie można było kąpać dzieci, mogły samodzielnie sięgać do do umywalki i myć zęby czy korzystać z toalety. Co jeśli nie mamy możliwości przeprojektować naszej łazienki? Można kupić w popularnych sklepach akcesoria  czy stołek łazienkowy i już mamy nowy projekt!
Co jeszcze lubią dzieci? Kolorowe ozdoby - np. zasłona do prysznica, kaczki w wannie czy wielobarwne ręczniki. Zobaczcie inspiracje - pomysł na łazienkę gdzie urzędują dzieci:
Jeśli macie to szczęście, że wraz z powiększeniem rodziny pracujecie na nowy dom czy mieszkanie, to warto wcześniej pomyśleć jakie udogodnienia są mile widziane dla dzieci w łazience, a spory wybór sprzętów i przedmiotów do wyposażenia łazienki można kupić w sklepie internetowym http://pgi.com.pl/ To sklep zajmujący się sprzedażą ceramiki, grzejników, kabin natryskowych, mebli i akcesoriów łazienkowych, zestawów solarnych, zlewozmywaków, wanien, elementów wentylacji, zaworów, sortowników odpadów, systemów odprowadzania spalin, pomp i elementów ogrzewania podłogowego.3 komentarze:

 1. Bardzo mi się podobają poszczególnie rzeczy, które w łazience powinny być jak m.in. schodki do umywalki, bardzo sprytna, pomocna i fajna rzecz. Zawsze to miłe kiedy urządzamy swój dom nie tylko pod siebie, ale i pod nasze dzieci, gdzie więcej kolorów powoduje więcej szczęścia. Bardzo mi się podoba :)
  matkapolka89.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne te łazienki :) Szczególnie do gustu przypadły mi dwie przedostatnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne te łazienki zwłaszcza 1 i 3 :)

  OdpowiedzUsuń