niedziela, 5 lipca 2015

Pokój niemowlaka - aranżacje


Pokój dla niemowlaka w modnym połączeniu kolorystycznym: szarość i żółć. Szczególny element ozdobny w tej aranżacji to tapeta w szaro-biało-zółte trójkąty. 
Łóżeczko białe, biała komoda, szary fotel i kremowa pufa, pojemna szafa i ciekawy żółty stolik. Nad komodą fajne półki w kształcie plastra miodu ;)
Wnętrze to ma uniwersalny design. Według mnie pasuje zarówno dla małej dziewczynki, jak i chłopca.

zdjęcia ze strony iondecorating
Wszystko dla całej rodziny w jednym pokoju można znaleźć zawsze w hotelach. Na rodzinny wypad za miasto warto wybrać nasz kraj, szczególnie morze, góry lub jeziora ;) Jeśli wybieracie się do Karpacza, to warto zatrzymać się w trzy- gwiazdkowym hotelu wraz ze Spa http://hotelgreno.pl/

8 komentarzy:

 1. Fajnie to wygląda, jednak osobiście zastanowiłbym się nad tymi pułkami do misiów. Jak dziecko dorośnie troszkę to będzie chciało sobie samo je sięgnąć. Wyjdzie na komodę, będzie próbować sięgnąć skrajnego miśka i o tragedię nie trudno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pokój dla niemowlaka skradł moje serce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o takie samo łóżeczko widziałam u mamalla http://www.mamalla.pl/nowe-miejsce-do-spania-lozeczko-oeuf-od-bavi-i-lampka-pixie-od-beaba-polska/ czyli że u nas w kraju można je kupić:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa aranżacja. Myślę również że w pokoju dziecka bardzo ładnie wyglądają fototapety. Różnego typu bajkowe fototapety można znaleźć w http://www.druknaszkle.pl/ . Myślę, że warto do takiego miejsca zajrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 5. gdzie można kupic taka tapetę

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna aranżacja. Również interesuje mnie gdzie można kupić taką tapetę. Mój synek ma już 5 lat i jeszcze pozostaje kwestia gdzie znaleźć fajne łóżko dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne wnętrze dla maluszka! Kolorowo i pozytywnie - brawo!

  OdpowiedzUsuń