wtorek, 23 czerwca 2015

Samochód dla dziecka - nowoczesna zabawka


Samochody dla dzieci, do niedawna kojarzyły mi się z plastikowymi zabawkami w odblaskowej kolorystyce. Takie samochody nadal można spotkać w centrach handlowym, często połączone z wózkiem na zakupy. Teraz przyszedł czas na samochody dla dzieci, które stanowią odwzorowanie nowoczesnych samochodów dla dorosłych lub w wersji stylowej a'la repliki.
Te zabawki wyglądają jak prawdziwe modele popularnych marek: Audi, Mercedes, BMW. Często elektryczne, sterowane pilotem, ale mają kierownice, a nawet radio z możliwością podłączenia muzyki! Nie wiem, czy jest też opcja która ma płyn do spryskiwaczy, klocki hamulcowe trw oraz konieczność wymiany oleju w silniku :) Tego nie wiem, ale już teraz te zabawki wydają mi się niesamowite!


4 komentarze:

 1. Kiedy byłem mały zawsze bardzo chciałem mieć autko zdalnie sterowane - zabawkę która dziecko z jego fantazja zdawała się na chwile przenosić w świat dorosłych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak byłam mała to też chciałam mieć autko na pedały, nie dostałam eh! Te zabawki wyglądają o wiele inaczej, po prostu miniatury prawdziwych :o Jeśli moja Mała będzie chciała takie auto, postaram się Jej kupić, super zabawa :]

  http://bellazpociagu.blogspot.ie/

  OdpowiedzUsuń
 3. Samochody świetne, sam kiedyś o takim marzyłem, ale wtedy były jeszcze bardzo drogie. Teraz jak tak na nie patrzę to sam bym się nimi pobawił :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam jak kiedyś były takie samochody na pedały :) człowiek miał frajdę niesamowitą.

  OdpowiedzUsuń