niedziela, 7 czerwca 2015

Neutralny pokój dla niemowlaka


Neutralny pokój dla niemowlaka. Biało - beżowa aranżacja, cieszy moje oczy :) To wnętrze wydaje się być przytulne i wzorowo zaaranżowane, taki optyczny efekt uzyskano głównie dzięki zastosowaniu niewielkiej ilości barw. Pokój został zaprojektowany dla chłopca, ale z powodzeniem może tutaj zamieszkać dziewczynka i nie trzeba by było wprowadzać żadnych zmian.


Miejsce dla rodzica: fotel, pufka (bardzo popularna w aranżacjach z USA), pled, książeczki i kosz z zabawkami. Za wygodnym fotelem lampa stojąca i obrazki.


Za łóżeczkiem delikatna tapeta, którą będzie można zamienić jak Maluch dorośnie.  Kilka rozwiązań to: inny kolor na ścianie, fototapeta młodzieżowa czy ozdobna tapeta. Pozostawienie pokoju dziecka w tak neutralnej kolorystyce aż do etapu nastolatka, także mile widziane, gdyż taki styl w urządzaniu wnętrz jest zawsze modny i mile widziany :)
 zdjęcia z projectnursery

4 komentarze:

  1. bardzo przyjemne wnętrze :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W pierwszych miesiącach życia pastelowe pluszaki i dekoracje nie stymulują odpowiednio zmysłu wzroku niemowlaka. Zalecane są bardziej kontrastowe i zdecydowane kolory. Wnętrze może i przyjemne, ale zdecydowanie nie dla dziecka.

    OdpowiedzUsuń
  3. Biel we wnętrzach zawsze się sprawdza.

    OdpowiedzUsuń