poniedziałek, 25 maja 2015

Aktywny czas spędzony z dzieckiem – przyczepka rowerowa


Czas spędzony z dzieckiem jest dla rodziców bezcenny. Każda młoda mama (lub tata) z pewnością lubi spacery z dzieckiem na świeżym powietrzu.  Można dostarczyć do naszego (i dziecka) organizmu trochę świeżego powietrza (oraz często w łatwy sposób uśpić naszego malucha).  Podczas spacerów każda mama potrzebuje wózek, a często nawet kilka różnych podczas rozwoju naszego malucha J  Producenci oferują nam coraz więcej nowoczesnych rozwiązań. Jeśli jesteście aktywnymi  rodzicami to może Was zainteresować  komfortowa przyczepka rowerowa Qeridoo SpeedKid 2. To produkt uniwersalny, może być przyczepką, ale ma także funkcję wózka spacerowego! 

http://www.goonline24.pl/product-pol-46-Qeridoo-Speedkid2-Green-.html


Przeznaczony jest dla jednego lub dwójki dzieci.  Świetnie sprawdzi się podczas rodzinnych wyjazdów rowerowych oraz na co dzień. Jest to produkt całoroczny. W chłodne dni w przyczepce jest ciepło, a w ciepłe dni po otwarciu można zrobić przewiew! Pasy z blokadą oraz stabilne siedzisko z miękkiego materiału zapewni dziecku komfort oraz pełne bezpieczeństwo. Przyczepka posiada przyciemniony, panoramiczny dach oraz jest wyposażona w funkcję wózka dziecięcego, a także można go używać do biegania. Aktywne mamy to cos dla Was !

http://www.goonline24.pl/product-pol-46-Qeridoo-Speedkid2-Green-.html


Przyczepka rowerowa Qeridoo SpeedKid 2,  jest produkcji niemieckiej. Solidny produkt z 24- miesięczną gwarancją.  Można go kupić w sklepie internetowym Goonline24.pl. Dostępnych jest kilka kolorów, ale bestseller to kolor zielony! Polecam się zapoznać z całą ofertą sklepu, można tam zakpić także inne przyczepki.
Mamy teraz sezon na aktywny czas z rodziną, więc nie ma na co czekać! Ruszamy po świeże powietrze ;)

http://www.goonline24.pl/pol_m_Przyczepki-dzieciece_Speedkid2-151.html


1 komentarz: