wtorek, 21 kwietnia 2015

Pokój do zabawy dla dzieci - inspiracjeKażde dziecko i chyba każdy rodzic marzy o tym by móc w swoim mieszkaniu / domu zrobić przestrzeń do zabawy dla swoich dzieci. Wiadomo, że najlepiej bawić się w rodzinnym gronie,ale czasem my dorośli możemy zająć się swoimi obowiązkami, a dzieci przyjemnościami (jeśli są na tyle duże, że nie potrzeba już im nadzoru osoby dorosłej). Zobaczcie jakie znalazłam propozycje pokoju zabaw dla dzieci, a w nich zjeżdżalnie, kulki, tablice do malowania i wiele innych przyjemność:)
Na jednym zdjęciu są nawet komputery jeśli dzieci są już starsze to mogą chwilę czasu spędzić na grach komputerowych, w sieci jest dużo stron z grami dla dzieci, jedną z nich jest Poki. Ważne by wszystkie zabawy odbywały się w odpowiednim czasie i z zachowaniem zasad zdrowego rozsądku.


7 komentarzy:

 1. wow, taki pokój to chyba marzenie każdego brzdąca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne inspiracje. Szkoda tylko, że pokój mojego dziecka to jakieś 1/4 pokazanych powierzchni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super sprawa taki pokój dla dziecka, trzeba mieć tylko wielki dom. Mnie najbardziej spodobał się ten ze statkami, Dla Frania byłby w sam raz ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, ależ bym chciała sprawić taki pokoik mojej córce.. Pozostaje mi tylko aranżować takie w grach komputerowych (http://www.ubieranki.eu/gry/13/dream-bedroom-makeover.html), no prędko nie uda mi się tak zrobić w realistycznym świecie :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo chciałbym, aby pokój moich dzieci był taki czysty :) Jak na razie wszędzie lalki i ciuszki https://achdzieciaki.pl/ubranka-dla-lalek-99 więc wstrzymujemy się z remontem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pokoje dziecięce są bardzo ładne i chętnie spędza się w nich czas. U moich dzieci w pokoju na środku leży rozstawione centrum dowodzenia Ben 10 https://modino.pl/ben-10-zestaw-centrum-dowodzenia-dx-bandai-36245 którym maluchy bawią się bardzo chętnie.

  OdpowiedzUsuń