czwartek, 22 stycznia 2015

Błękitny pokój dla dziecka na poddaszu


Miejsca na poddaszu są idealna na sypialnie. Gdy spędzamy czas w łóżku nie przeszkadzają nam niski sufit i tzw."skosy". Tutaj mamy urządzony pokój dla dziecka. We wnętrzu przeważa kolor błękitny. Ściany pomalowane są na błękitno, ale także kolor ten pojawia się w kolorystyce krzesła, poduszek i pościeli. Pokój został zaprojektowany dla jeszcze nienarodzonej córki przez przyszłą mamę (na zdjęciu u góry). Twierdzi ona, że przy urządzaniu miała wiele frajdy i bardzo cieszy się, że jej córka będzie dorastała w pokoju urządzonym przez nią. Aranżacja wymagała on niej trochę kreatywności, jednak tej jej nie brak, gdyż codziennie w swojej pracy zawodowej musiała się nią wykazywać!
4 komentarze:

 1. Taki kolor sypialni właśnie mieliśmy - błękitny, a w tym pokoju łóżeczko naszej 9 - miesięcznej córeczki. Dodatki białe i srebrne, natomiast meble ciemne... :)

  fitfunmamarun.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo piękna inspiracja....zmieniłabym tylko wykładzinę - chociaż nie jest zła... :)
  www.MartynaG.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna inspiracja, podobają mi sie kolory ścian i wykorzystanie niskiego sufitu.

  Zapraszam do mnie na lap-stajla.blogspot.com, u mnie recenzja kosmetyków z Balea.

  OdpowiedzUsuń
 4. Błękit i biel to idealne połączenie barw, zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Nietypowy układ pomieszczeń na poddaszu dodatkowo sprzyja stworzeniu niepowtarzalnych i przytulnych aranżacji. Taki pokoik to wymarzone lokum dla każdego dziecka!

  OdpowiedzUsuń