wtorek, 9 grudnia 2014

Czas prezentów – grudzień 2014 r.


Grudzień to bardzo przyjemny czas . Dużo wolnego od pracy, śnieg oraz najbardziej rodzinne i lubiane (według statystyk) Święta Bożego Narodzenia.

Wraz z nimi czas prezentów, no bo kto ich nie lubi dostawać ? Bardzo ważne oczywiście jest by były trafione. Można zatem postawić na tradycyjne skarpety  czy czekoladki. Jednak niektóre osoby (szczególnie kobiety) wolałyby otrzymać jakiś fajny ciuszek, torebkę czy biżuterię.  Przedstawiam kilka propozycji.  Produkty pochodzą ze sklepów internetowych, więc można je zwrócić lub wymienić  jeśli nie będą Wam odpowiadały, a w moim ulubionym sklepie  Zalando jest na to nawet 100-dni !


Przedstawiam Wam moje propozycje prezentów: dwie propozycje – zestawy propozycji  prezentów świątecznych  dla kobiet w kwocie do 120 zł
i dla bogatszego Mikołaja – propozycja prezentów dla kobiet w kwocie do 590zł. Co poradzić, że kobiety lubią takie rzeczy … :)
Prezentowane rzeczy pochodzą ze sklepów: Zara, Douglas i Zalando.Oraz zestaw dla propozycji prezentów dla dziecka w kwocie do 150zł
 Produkty pochodzą ze sklepów: Zalando, epinokio, Diamante Wear.
Diamante Wear  kod rabatowy -25% po wpisaniu kodu XMAS25 - kod ważny do 12.12.2014
Wpadło Wam coś w oko? Jeśli nie potraficie się zdecydować można kupić także kartę podarunkową w sklepie, który obdarowany lubi i pozostawić mu swobodę wyboru :)

a. Cw50750x200

2 komentarze: