niedziela, 23 listopada 2014

Pokój dla dziecka za 4 tysiące złotych?


Czy to w ogóle możliwe aby urządzić pokój dla dziecka w tak niskim budżecie - około czterech tysięcy złotych?  Możliwe, ale tak jak w tym przypadku tj. większość przedmiotów rodzice dostali na prezent (łącznie z meblami). Sami wykonali remont (ściany, wykładzina i nowe  tkaniny na okna).  Żółte dodatki wprowadzają dodatkową energię do tego pokoju, tak jak napis "Ty jesteś moim Słońcem" powieszonym nad Maluchem.

11 komentarzy:

 1. Nam się udało nawet w niższej kwocie. Polowanie na wyprzedażach i bez problemu można się wyrobić poniżej takiej kwoty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, gratuluję ! Kupić coś w dobrej cenie i jeszcze fajnie połączyć przedmioty i mebelki, by wszystko współgrało - to jest sztuka :) Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Dla mnie pokój dla dziecka które właśnie się urodziło i wydanie na to 4 tys. to totalna głupota, i choć ta stylizacja jest śliczna , to pozbawiona absolutnej świadomości jak małe dziecko funkcjonuje, jak się rozwija i co jest potrzebne a co zbędne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego głupota? Wiadomo, że pokoik robi się nie tylko dla dziecka ale w głównej mierze dla mamy, która (oczywiście z pomocą świeżo upieczonego taty i często najbliższych) wykonuje większość czynności pielęgnacyjnych i spędza mnóstwo czasu w takim pokoiku. A dziecku przebywanie od najmłodszych lat w estetycznie urządzonym wnętrzu na pewno nie zaszkodzi.:)!

   Usuń
 3. Pokój śliczny ale stylizacja zrobiona pod rodziców, pięknie to wygląda ale mało funkcjonalne za te x miesięcy. Mnie najbardziej podobają się groszki na ścianie. Ten biały futrzak niestety będzie zbierał kurz, my musieliśmy się takiego pozbyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny pokoik, ale faktycznie gdy maluszek zacznie się poruszać, to trzeba będzie wprowadzić troszkę zmian, słoń choć piękny będzie zupełnie niepraktyczny. Najbardziej podoba mi się okno, zasłony, rolety i ława tworzą piękna całość.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama nie wiem, czy kiedykolwiek bym tyle wydała. To dużo, bardzo dużo, chociaż pokoik faktycznie śliczny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pokoik ładny, ten słoń rzeczywiście mało praktyczny - już widzę jak zahaczam się z małym na rękach w poszukiwaniu butelki o ta trąbę :) A budżet oczywiście można taniej - można też drożej - wszystko zależy od podejścia właściciela.. Ale jeśli liczymy koszt całego wyposażenia pokoju (zasłony, wykładzina, meble, tapety, pościele dodając do tego elektryczne nianie, podgrzewacze itp itd) to chyba nie jest aż tak dużo.. Ludzie często wydają więcej na swoje I-phone'y i wtedy nikt nie mówi, że "za drogi":)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie urządzony pokoik :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny pokój! Zapraszam do mnie na nowy "projekt denko!" :)

  OdpowiedzUsuń