czwartek, 9 października 2014

Przyjęcie urodzinowe dla rocznego dziecka - inspiracja


Kolejna propozycja (a raczej sesja zdjęciowa) przyjęcia urodzinowego zorganizowanego dla rocznego dziecka. Tym razem solenizantkom jest dziewczynka, a drugim głównym bohaterem przyjęcia jest także  flaming. Ten ciekawy różowy ptak pojawia się pod różnymi postaciami. Impreza urodzinowa została zorganizowane w domu, ale mama dziewczynki starannie ozdobiła wnętrze na tę okoliczność :) Na zdjęciach możemy podziwiać Juliet - solenizantkę oraz jej mamę.
5 komentarzy:

 1. spoko, czego to ludzie nie wymyślą

  OdpowiedzUsuń
 2. Dorzuce co nie co od siebie, bo sama też organizowałam nie tak dawno przyjęcie i zamawiałam animatorów na przyjęcie dla dzieci, sam początek nie wypadł najlepiej bo trochę się spóźnili (15-20 min), ale za to dłużej pozostali z dziećmi. Tak swoją drogą to młodzi ludzie i potrafią się zająć dziećmi, a nie tak jak było u przyjaciółki, gdy dzieci nie słuchały się ich ;/ Mam gdzieś do nich numer, ale wolę zostawić maila jeśli ktoś jest zainteresowany bo nie wiem czy numer aktualny klaun@klaunpolska.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć ja też uważam że animatorzy to ważny element przyjęcia dla dzieci-co roku braliśmy inną firmę i mam mniej więcej pogląd na sytuację. Nie polecam animatorów z animatorzy warszawa. Wróżki z wróżkolandii były ok. ale najfajniej bawili się z dziećmi animatorzy w stroju pajaców jak chcecie to podam tel. 727 400 300 łatwy jest to zapamiętałam ;))
  Bawcie się dobrze i poproście żeby wam też zrobili takie ogromne bańki mydlane bo to dzieciakom spodobało się najbardziej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, Kiedyś korzystałam z usług klauna Freda, czy coś takiego. Gość ma super podejście do dzieci i ciekawy program. Nie wiem czy nadal zajmuje się klaunadą, bo to było w 2008r. Fajny animator na imprezki. http://bogdanmichalec.pl/

  OdpowiedzUsuń