niedziela, 12 października 2014

Obrazki - dekoracja pokoju dziecka - blog o niemowlakachObrazki stanowią ciekawą ozdobę w pokoju dla dziecka (oczywiście nie tylko). Można fajnie zapełnić ścianę nad łóżeczkiem czy komodą. W zależności od stylu urządzenia pokoju mogą być powieszone symetrycznie lub w innym układzie. Jeśli lubicie niepowtarzalne rozwiązania to w ramkach można umieścić swoje zdjęcia lub dzieci :)

 
Jeśli nie obrazki .. to mogą być literki. Kolorowe  w postaci alfabetu lub na przykład z imieniem dziecka !

6 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe i inspirujące pomysły. Szczególnie do gustu przypadła mi ta ściana z tymi literkami ;) Pewnie nie tylko szybciej się ono uczy literek, ale również ich pokój jest o wiele bardziej kolorowy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się białe mebelki w pokoju dziecka i chyba zdecyduję się na kupno takich do pokoju mojej córeczki :). Nie mam pomysłu jeszcze na kolor ścian i pozostałe dodatki, ale mam nadzieję, że z czasem coś wymyślę. Pozdrawiam :).

  OdpowiedzUsuń
 3. My w pokoju synka od kilku lat wieszamy ramki z jego zdjęciami. Mamy już całkiem sporą kolekcję dzięki czemu możemy wspominać jak dorastał ;-) Bardzo fajna rzecz. Tanie ramki znajdziecie tutaj https://pm-m.pl/281-pojedyncze. Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie wyglądają te literki, genialne są i dziecko od razu się rozwija

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobają mi się te szafki zablokowane materiałem, genialna sprawa :D Idealne na zabawki :D

  OdpowiedzUsuń