czwartek, 30 października 2014

Konkurs - Pochwal się Światu jak słodko Śpi Twoje Dziecko

Czas na obiecany konkurs:
Zasady są proste - jak wyżej, komentarze konkursowe wraz ze zdjęciem należy umieszczać pod wpisem konkursowym na fanpagu "Świat Rodzica". Poniżej szczegółowy regulamin. Zapraszam do Wspólnej zabawy "Pochwal się Światu jak słodko Śpi Twoje Dziecko" :)
Na zgłoszenia czekamy do 12 listopada 2014.
REGULAMIN KONKURSU
„Pochwal się Światu jak słodko śpi Twój Maluch”


POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.Konkurs organizowany jest pod nazwą „Pochwal się Światu jak słodko śpi Twój Maluch”
2. Organizatorem konkursu jest właściciel treści na blogu „Świat Rodzica” znajdujący się na stronie http://swiatrodzica.blogspot.com/, zwany dalej „Świat Rodzica”.

UCZESTNICY I ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

1. Uczestnikami konkursu mogą zostać osoby zamieszkałe na terytorium Polski, które udostępnią pod wskazanym postem  na fanpage portalu Facebook zdjęcie przez siebie wykonane, w którym  pochwalą się jak słodko śpi ich dziecko oraz polubią fanpage na portalu Facebook organizatora konkursu https://www.facebook.com/pages/%C5%9Awiat-Rodzica-blog-o-macierzy%C5%84stwie-niemowl%C4%99tach-i-pokojach-dla-dzieci/1488354604719185 oraz partnera akcji https://www.facebook.com/pages/wwwmuzponypl/106056866083711
2. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jeden wpis wraz ze zdjęciem.
3. Zgłoszenia w komentarzu do wpisu konkursowego należy umieszczać do 12 listopada.
4. Osoba zgłaszająca swój udział w konkursie akceptuje wszystkie postanowienia niniejszego regulaminu oraz jednocześnie oświadcza, że zgadza się również na publikację i przetwarzanie moich danych osobowych - Imienia i Nazwiska w celach przeprowadzenia konkursu oraz wyłonienia i ogłoszenia zwycięzców.

FORMA KONKURSU I SPOSÓB WYŁONIENIA ZWYCIĘZCÓW

1. Zgłoszenia do konkursu spełniające wymogi określone powyżej przyjmowane są do 12 listopada. Po tym czasie Organizator Konkursu wybierze jednego zwycięzcę konkursu. Zwycięski wpis wybrany zostanie według subiektywnej oceny komisji konkursowej, która lubi dobry gust, niekonwencjonalne spojrzenie oraz indywidualizm.
2. Organizator przyzna trzy nagrody pocieszenia wybranym uczestnikom konkursu.
3. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni 14 listopada 2014 r. a ich blogi zaprezentowane zostaną w formie galerii konkursowej na stronie www Organizatora Konkursu oraz na Fanpage'u „Świat Rodzica” na Facebook'u.

CZAS TRWANIA KONKURSU:

Konkurs trwa do 12 listopada 2014 roku, a wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie oraz profilu Świat Rodzica na Facebook'u 14 listopada 2014 roku.

NAGRODY:

Nagroda Główna:

Pościel 2 elementowa Miś

3 Nagrody pocieszenia:
- karty członkowskie KidZone, gwarantujące rabaty do kilkudziesięciu procent u Partnerów akcji

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności związanych z przeprowadzeniem konkursu.
3 komentarze:

 1. Cudowny konkurs i te nagrody...
  Mam nadzieje, że uda mi się w nim wystartować bo moje dziecko słyszy moje burczenie w brzuchu a co powiedzieć aparat robiący zdjęcie :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem, że przy dzieciach nie zawsze wszytko się udaje, ale mamy czas do 12 listopada :) Może trafi się "twardy sen" Malucha. Jeśli nie, to i tak będzie cieszyć sen dziecka,a le tylko rodziców :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. ech, szkoda że tylko dla osób mieszkających w Polsce! z chęcią pooglądam jednak te słodkie maluchy!

  OdpowiedzUsuń